3.kapitola (Večerní pohoda)

31. ledna 2015 v 16:28 | Sabinee |  Slopestyle
V devět už sedíme v nějaké hospůdce, kousek od hotelu. Pozve mě to baru a skončíme tady? Ba ne, ja já sem spokojená, že nemusím sedět na pokoji s bratrema a tim jeho povedeným kamarádem a čumět na nějaké akční kraviny na noťasu. A navíc s Kubou je mi tak krásně. Škoda jen, že nemám víc času na randění. Alespoň tyhle 4 dny si užiju. Teda vlastně jenom tři, jeden už je za mnou.


"Hele nejste vy od Šumperka?" zeptám se
"Jak to víš?" ptá se Filip
"No protože jsem z Vikářovic" řeknu
"Kecy, no ale jako jenom my tři. Kuba a Aleš ne" řekne Pepan
"To jsem poznala" řeknu
"Ty žiješ jenom sportem co?" ptá se Aleš
"Jo žiju, ale to vám už určitě řekl Kuba, jinak byste to nevěděli" usměju se
"NO jako spíš tě prozradilo to, že jsme tě dneska viděli 2x běhat a celej den si jezdila a byla si k nezastavení." řekne Rob
"Proto jsem přijela na hory víš? A když už potřebujete z neznámého důvodu všechno vědět, tak ještě miluju hudbu"
"No my to nepořebujeme vědět, to je info pro kamaráda víš?" směje se Pepan
"A jakou máš ráda hudbu?" ptá se Kuba
"Hm..zahraniční. Olly Murs, Foo Fighters, Macklemore, Jessie J. To je asi můj top výběr" řeknu
"No tak to je jasné chlapci" usměje se Aleš.
"Hele dost jako jo? O mě už ani slovo" směju se. Bavím se dobře, ale asi o půl dvanácté chci jít domů. Jsme unavená a navíc musím zase ráno vstávat.
"A smím tě alespoň doprovodit?" ptá se Kuba, když zjistí, že mě opravdu nepřekecá k tomu tady zůstat.
"Jo to by šlo" usměju se na něj a rozloučím se s klukama. Potom už vycházíme směr nahoru k hotelu. Hned jak vyjdeme před hospodu mě Kuba chytí za ruku. V půlce kopce se Kuba zastaví, otočí si mě na sebe a políbí mě. Stojíme tam beze slova asi deset minut. Je mi tak krásně. Dlouho jsem tohle zažila. Můj život je o lyžích, nebo o snowu. Lásky tam jsou, ale s Kubou se cítím nějak jinak, ani nevim jak to popsat. Na to že ho znám jeden den!
"Andy?"
"Ano?"
"Pojď se mnou na pokoj" řekne
"Ale né, do teď to bylo docela romantické"
"No mě ta romantika moc právě nejde" usměje se psomutněle
"Ale když s tebou půjdu, tak se o to budeš alespoň snažit jo?" řeknu a políbím ho. Musím se u toho hodně vytahovat na špičky, protože se svými 162 cm jsem hodně moc malá. Když dojdeme na pokoj, zistím, že ho sdílí s Alešem.
"Neboj se, on to stejně tušil. Takže se tady jen tak neukážou" usměje se
"Aha no, tak hlavně že někdo to tušil" usměju se. Natáhnu se do postele. Protože v tom jejich bordelu vypadá pokoj hodně malej a jinde tady ani neni místo. Netrvá mu to dlouho a natáhne se ke mě a začneme se líbat. Pomalu mi stahuje tričko a já mu rozepínám košily. Postupem času ze sebe strháme svrchní oblečení a zůstáváme jen ve spodním prádle. Zažívám totálně neskutečný zážitek. On je tak vzrušující. Nejvíc mě na něm vzrušuje to, že ho neznám. Užiejme si spolu nejlepší sex, jakej jsme kdy měla. Sem tam si něco řekneme, ale pak v obětí usínáme vyčerpáním.


Ráno se probudím ještě za tmy. Fajn, alespoň jsem neprošvihla ranní běh. Kouknu na mobil a krom toho, že tam jsou dva nepřijaté hovory zjistím, že je půl sedmé. Akorát na odchod. U nás na pokoji jsou všichni totálně vytuhlý a tak se rychle obleču, dám ranní hygienu a jdu si zaběhat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama