12.kapitola (Z jiného pohledu)

17. února 2015 v 16:49 | Sabinee |  Slopestyle
V úterý se jdu s pár lidma podívat na hokej. Pro mě už bude olympiáda jenom o dívání se na ostatní, tak budu alespoň pořádně fandit. Už si tady nic nezajezdim, jen se budu dívat jak si tady ostatní soutěží. Užiju si to, ae nedá se říct že se vším všudy. Nečekaně mi přijde v úterá večer na hokej sms. Není nečekaná sms, jen odesílatel. Píše mi Kuba.
-Ahoj Andy, mrzí mě co se ti stalo. Stejně jako mě mrzí jak to mezi námi dopadlo. Promiň, že jsem na tebe před tím byl tak nepříjemný. Mohli bysme se hned po olympiádě sejít?-


Jelikož je asi 5 minut do pauzy, tak mu odepíšu ted. Zatím sleduju hokej, kterej vůbec nevypadá dobře.
-Ahoj Kubo jsem moc ráda, že píšeš :) No nedá se nic dělat, nemám být nemehlo...Určitě se můžeme vidět, budu ráda :) Budu v Praze v neděli 23. na té Letné, tak tam můžeš dorazit, budu se těšit.:))- Hokej za moc nestojí a já si celou dobu smskuju s Kubou.
-Moc rád tě zase uvidím. Už teď se na tebe moc těším. Na těch horách si na mě udělala veliký dojem. Nemehlo určitě nejsi, nehody se stávají každému, jen tobě se to stalo ve špatnou dobu. Ber to tak, že teď si to můžeš řádně užít jako divák. :))-
-Děkuju moc, taky se na tebe těšim. Zítra se na mě můžeš podívat, tak ve 12:30 ve sportu, bude tam se mnou rozhovor.-
Napíšu mu, zrovna když končí poslední třetina. Tak tento zápas jsme prohráli, tak jsem na nás zvědavá dál.

Ráno vstávám v půl osmé. Je pro mě nezvyk nejít běhat. Jdu pomalu do sprchy, vyčistit zuby, namalovat se, obléct se. Jenže s tou rukou to jde dost obtížně a tak se dostanu na snídani o půl hodiny pozdějc než normálně.
"Ahoj, sme si mysleli, že už ani nedorazíš, že si nás předběhla" směje se Šárka.
"Zdravim všechny. Já už si taky myslela, že se sem ani nedostanu s tou sádrou je to náročné" pozvednu ruku
"A nechceš něco přinést?" ptá se hned Ondra, kterej je tady s pár kamarádama taky.
"To je dobré, mě to donese Stephan" usměju se. Povídáme si tam asi hodinu, ale pak se většina rozuteče na tréninky. Já ještě asi deset minut zůstanu s Ondrou před jídelnou a povídáme si. Strašně se mi furt omlouvá, jak mi to tady zkazil. Při tom jsem si to zkazila já sama, já jsme s tou rukou tak šikovně plácla.

Jdu se tedy připravit na studio. Jsem domluvená, že si mě komentátoři dnešní Urampy pozvali i k sobě do sudia, takže tam jdu hned jak zodpovím na otázky. Na rozhovor se mnou jde ještě Eva Samková, kterou ten její závod teprve čeká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama