Březen 2015

England houses ♥

31. března 2015 v 19:24 | Sabinee |  Pictures
Miluju anglickou architekturu ♥♥♥

Joe Jonas-See No More

31. března 2015 v 19:19 | Sabinee |  Hudba
Tak tahle písnička mě od začátku ještě neomrzela, tak vám jí sem musím hodit :)

Radim Schwab-Neznámá

30. března 2015 v 15:48 | Sabinee |  Hudba
Náhodou jsem narazila na tuhle písničku a nějak se mi zalíbila :) ♫

20.kapitola (Praha)

30. března 2015 v 15:40 | Sabinee |  Slopestyle
Je pondělí. Čeká mě rozhovor, na který se mi ale vůbec neche. Zbývá mi ale něco jiného? Musím si fanoušků vážit a vážim si jich, ale nemám náladu na nějaké rozhovory a otázky typu: A co soukromí, prozdradíte nám něco? Né nic neřeknu, neni co bych řekla a ani nic o co bych se dělit chtěla, že jsem podvedla někoho, koho jsem měla tak moc ráda? Určitě ne. Nemám ale na vybranou, je to domluvené a tudíž nutné. Vcházím tedy do budovy, kde už na mě čekají. Hned po tom co mě usadí mi přinesou kafe a džus, o které jsem si požádala.

Víkend :)

29. března 2015 v 22:57 | Sabinee |  Kecičky a názory :)
Krásný večer :)
No joo, zase sem tady moc nebyla... když ono bylo hezky a no důvodů byla spousta a taky se o tom rozepíšu, protože mám právě dnes takovou ukecanou náladu :D A kdybyste věděli co se toho za poslední dobu u nás přihodilo! Musím se z toho vykecat.. :D
V pátek jsem po dlouhé době nikde nebyla, protože jsem se šetřila na sobotu :) Takže jsem si jen udělala popkorn a čučela jsem se ségrou na filmy, ale stejně sem je moc nevnímala, protože jsem si u toho smskovala s přítelem a ségru to nebavilo, protože jsem jí vůbec nevnímala! Však ona bude stejná! :D :D Navíc ty filmy znám doslova, takže je nepotřebuju vnímat furt :D Nakonec jsme se rozhodli se kouknout na My děti ze stanice ZOO, který jsme obě četly a to už jsem vnímala, protože jsem to ještě neviděla.. ale musím uznat, že knížka se mi líbí o dost víc, ale stejně je to dobrý :)
V sobotu jsem vstávala brzo, protože jsem šla ještě před obědem k příteli. On měl totiž v týdnu narozeniny a tak se je rozhodl slavit o víkendu, protože měl konečně volno a já jsem mu tedy šla všechno pomoc připravit, což znamenalo především jít nakoupit, protože on snad nikdy nemá nic v ledničce :D Když jsme nakoupili, tak jsme začali připravovat chlebíčky a tak.. chtěli jsme si udělat hezké pozdní odpoledne s pár kamarády a pak večer vyrazilit do města někam zapařit. Nakonec to dopadlo tak, že jsme nikam nešli, protože kluci toho ani nebyly schopni, ale večer jsme si užili tak jako tak i když jsme byly doma.. akorát jeho sousedi asi nebyly super šťastni :D
Domů jsme se vrátila až dneska před polednem, takže akorát na oběd, kde jsem se dozvěděla něco o čem se sice u nás doma již dlouho mluví, ale nemyslela jsem si, že se to někdy dotáhne do konce! Normálně se budeme stěhovat.. za Prahu :) Což zní jako lákavě a nestěhujeme se nijak daleko, ale prostě nevim no.. je to divný v 17-ti opustit místo, kde jsem celý život.. ani nevim kdy přesně se budeme stěhovat, ale budeme.. ale asi jsem docela ráda :) Když jsme se šli se ségrou odpoledne projít po městě, tak jsme se o tom bavili a asi jsme na tom našli samí pozitiva.. a dozvěděla jsem se ještě, že má ségra podezdření, že si naši chtějí pořídit..nebo už pořídili mimčo.. jako další! Už by si mohli dát pokoj, normálně jsem si myslela, že jim tři stačíme, ale oni asi furt chtějí toho kluka :D tak uvídíme.. :D
No a z toho všeho jsme někde v Praze ztratila mobil! Takže jestli jste někdo v Praze našel dotykáč Sony Xperia z3 v zebřím obalu, tak se ozvěte :D :D Docela bych ho ocenila! :D :D Snad se jako najde no :D Nezlobila bych se.. akorát jsem na to přišla asi až před dvěma hodinama... a nevím kdy jsem ho ztratila, protože jsem s nim venku nějak nic nedělala, takže bomba.. ale já věřím, že ho najdu.. ségra ho taky takhle ztratila a našla, tak proč né já? :P Jo jsem optimista.. v Praze :D
Teď už letím spát, než se stane něco dalšího :D Byl to dost náročný víkend, takže se musím pořádně vyspat, abych zítra zvládla tu školu když už jsem se vůbec nepodívala na to učení! Přeji vám krsáný večer :)

Co bude dál?

29. března 2015 v 14:28 | Sabinee |  Téma týdne
Co bude dál? No tak na to se ptám hodněkrát do týdne.. Co k tomu vlastně napsat? Je toho moc a vlastně asi ani nevím jak to napsat.. v hlavě se mi toho honí dost, ale nevím jak to zformulovat do článku, takže se už předem omlouvám za možné kecy, které budu psát... možná si právě teď řikáte CO BUDE DÁL? a děsíte se toho....

Já se téhle otázky děsím asi pokaždé, když si ji pokládám..nebo se možná děsím těch možností, které se v budoucnu naskytují. Třeba co se týče blogu, tak mě otázka Co bude dál napadá například právě u témat týdne, říkám si každou neděli co asi zase ten blog vymyslí a jak já se s tím tématem poperu, nebo taky co asi tak přidám dál :) jenže když to tak vezmu, tak jsou to vlastně maličkosti oproti jiným situacím, kdy se na tuto otázku ptám.

Jde třeba o to CO BUDE DÁL s mým životem? Co budu dělat až dostuduju? CO se mnou bude a tak? Rozhodnutí bývají těžká, ale bez nich prostě žít nejde, už patří k životu stejně jako tato otázka. Já si často tuto otázku pokládám a ve většině případů si vlastně neumím představit, jak to dál bude. Ale vždycky se to nějak vyvrbí a já jsem pak ráda, že jsem se rozhodla právě tak.


19.kapitola (Překvapení)

27. března 2015 v 15:13 | Sabinee |  Slopestyle
Domů dorazím utahaná jako kotě. Ještě si sice dám kafe s rodinou, ale myšlenkama jsem už v posteli. Ano, opět se do mých myšlenek nedostal Kuba-ten tam byl totiž celou cestu. Doma se dozvím, že mě v pondělí čeká rozhovor pro jeden magazín v Praze. Jdu se tedy vyspat.
Ráno si jdu jako již tradičně zaběhat a po návratu a sprše si vlezu na ntb. Doma totiž ještě všichni spí a já nerada snídám sama. Napíšu Benovi, že v pondělí jedu od Prahy, že bysme se mohli vidět. Na něj je ale brzy, tudíž odpověd nečekám. Asi po půl hodině brouzdání po netu slyším kroky. Vypnu tedy ntb a jdu dolů. Dole je brácha.

Rychlý sestřih dvou dnů :D

25. března 2015 v 19:49 | Sabinee |  Kecičky a názory :)
Ahojda všichni!
Tak mi to zase nevyšlo.. včera jsem nějak byla bez nálady a tak se mi sem ani nechtělo koukat, nebo něco přidávat.. prostě nevim .. včera byl tak trochu asi blbej den.. nakonec jsem skončila u filmů a v půl deváté to zabalila, radši!
Dneska je to ale o poznání lepší :D :D měli jsme krátkou školu-tím to začalo..koho by to taky nepotěšilo co? :P Ba né, mě se ve škole líbí, jsou tam kamarádi :D Ale někdy je tam šílená nuda!!!
Dneska jsem dostala dvojku, když sem byla zkoušená z čj! Takže mega spokojenost a odpoledne jsem si byla sednout s kamarádkama na pizze a potom jsem ještě na chvíli skočila k přítelovi, takže i přes krákou školu jsem se sem dostala až teď :DD No nicméně, asi už dneska nic nepřidám, protože se mi chce šíííííleně spát, takže vás opustím a zítra se snad polepším :)
Přeji vám všem krásný večer :)

První TAG :P

23. března 2015 v 18:19 | Sabinee
Dneska jsem se rozhodla hodit sem TAG.. tak nějak o mě :D Dovolila jsem si jeden si půjčit od Kikuš:)

Kolik měříš? -> 169cm :)

Kolik ti je let? -> 17

Kdy si se narodila? -> 15.9.1997

Jakých trendů se většina tvého oblečení drží? -> Toho co se mi líbí a je mi jedno jestli je to IN, nebo jestli je to nějaký styl :P

Máš nějaké piercingi nebo tetování? -> Piercing né, tetování zatím né.. ale jsem objednaná ♥

Existují nějaké potraviny, které nesnášíš? -> Nesnáším určitě luštěniny :D

Jaká je tvoje nejoblíbenější písnička teď? -> Asi Sebastian-Toulavá :P ♫

Zlato vs. stříbro?-> Stříbro určitě.. zalto nemám ráda protože..no asi by nebylo vhodné říct proč!

Jaké jsou tvoje záliby?-> Tanec, Přítel, Kamarádi, Knihy, Hudba...byla bych tady ještě asi hodně dlouho :P

Rtěnka vs. lesk na rty? -> No asi ten lesk, ale k nějakému oblečení volím rtěnku.. hodí se to víc :P :D

Zima vs. léto?-> Těžko říct, mám ráda každej den roku, každej je totiž něčím zajímavý a lákavý :)

Máš akné? -> Naštěstí už ne.. jen sem tam.. ale většinou né naštěstí :)

Je tvá pleť normální, suchá nebo mastná? -> Normální

Máš pihy? -> Ne nijak moc a na obličeji vůbec :)

Velikost bot? -> 38 a jsem za to ráda, téměř vždycky seženu boty! :P