14.kapitola (Znovushledání)

3. března 2015 v 9:46 | Sabinee |  Slopestyle
"Ahoj krásko" pozdraví mě Kuba, když se k němu koečně propracuju
"Ahoj Fešáku" řeknu a políbím ho
"Jsem moc rád, že tě vidím" řekne potom
"I já tebe, vyrazíme někam?" usměju se
"Samozdřejmě. Někam na jídlo?" ptá se


"Tak to by bodlo" usměju se a tak ruku v ruce vycházíme. Máme na sebe asi tři hodiny, potom musím totiž na vlak a směr domů.
"Víš Kubo, chtěla jsem se Ti moc omluvit, jak jsem se k tobě zachovala. Bylo mi to potom moc líto" kouknu na něj,když čekáme na jídlo v jedné moc pěkné pražské restauraci.
"Taky jsem ti to neřekl. Byl jsem v tu chvíli tam moc omámený úspěchama kapeli, že jsem si myslel, že mě musí každý znát!" usmál se
"No ale já bylo dost ošklivá. Mohli bysme začít odznova prosím?" ptám se
"Samozdřejmě. Budu jen rád" řekne.
Povídáme si o olympiádě, o jeho koncertech a úspěších jeho kapeli i mých sportovních a je mi oprvdu krásně. Ani se mi snad nechce jet domů i když se samozdřejmě na všechny těším :)
Po skvělém jídle se vydáváme ven, procházíme si a povídáme si o sobě. Je mi s ním tak parádně, že doufám, že to bude stav na hodně dlouho.
O půl páte už jsem na hlavním nádraží a čekám až mi pojede vlak. Kuba tam samozřejmě čeká se mnou. Stojíme před dveřmi a líbáme se dost dlouho, až mi to začíná být na veřejnosti trapné. Zbývají pouhé dvě minuty do odjezdu a tak pomalu lezu do vlaku. Všechny moje věci mi odvezl Stephan autem. Usadím se a koukám se ven, kde stále stojí Kuba a umívá se ně mě a tak mu to opětuju. O dvě minuty už si posíláme pusu, naposledy si zamáváme a já se od něj opět vzdaluju. Abych se nenudila pustím si na notebooku svojí oblíbenou Teorii velkého třesku a až do Olomouce, kde mě vyzvedávají rodiče se koukám a celou dobu esemeskuju s Kubou.
Jsem tak šťastný člověk.. jsem tak nadšená, že už předem čekám nějakou ránu. Tak snad přijde až za dlouho, nebo vůbec.

Doma jsem o pár hodin později. Na nádraží už na mě čeká táta. Letím za ním. Sice jsme se viděli před týdnem, ale i tak jsem se na něj neskutečně těšila. Máme spolu totiž opravdu nevšední vztah. Táta mi otevře dveře auta a já nasedám. Okamžitě mu musím přeladit v autě rádio, to jeho se fakt nedá poslouchat. Sotva táta nasedne a všimne si toho, začne se smát.
"Ty si fakt potvora, jsi tady teprve pár minut a už mi měníš rádio!"směje se
"Tati, promin, ale tohle se fakt nedá poslouchat" směju se já. To už ale vyjíždíme z Olomouce do Šumperka a Vikýřovic. Doma jsme celkem rychle. Mamka už se ke mě žene.
"Ahoj mami, ráda tě vidím" dám ji pusu, když mě obímá.
"Ahoj Andrejko, to já tebe taky. Jsem ráda, když si doma. Můžu být klidná, že se ti nic nestane" mamka skoro brečí.
"Mami v klidu. Jak vidíš, tak mě se nestane nic na svahu, ale při obyčejných věcech" zvednu ruku, kterou zdobí sádra.
"Ty jsi totiž nemehlo. No a ukaž, kde máš tu medaily, musíme jí hned vystavit. Šup šup!!" pophání mě mamka. V tu chvíli se ale z pokoje řítí brácha, aby se se mnou také přivítal. Potom si spolu jdeme dát všichni kafe a já jim vyprávím zážitky z olympiády. Zážitek s Ondrou si samozdřejmě nechám pro sebe.
"Večer jdeme do hospody. Pár sousedů ti tam pořádá večírek na uvítanou" usměje se taťka.
"No to je paráda" usměju se taky "Mohli jste to ale nechat o den déle, jsem šíleně unavená." usměju se
"No vlastně tam máme být za půl hodiny!" směje se mamka
"Tak já jdu rychle do sprchy a můžeme vyrazit" řeknu a zvedám se od stolu.

"Ahoj" zařvu, když vcházím do hospody. Když mi táta říkal pár sousedů myslela jsem si, že se jedna opravdu jen o naše nejbližší sousedy se kterými děláme grilovačky a tak (těch já se sice tolik neůčastním, když tu furt nejsem) ale oni pozvali i nejbližší kamarády a dokonce tady jsou i prarodiče. Největší překvapení je, ale Ben který tu taky je. První kam se rozběhnu je právě k němu.
"Ahoj Andy" usměje se a obímá mě
"Ahoj Bene, jsem ráda, že tě vidím. Proč si neřekl, že tady budeš?" ptám se
"Prootže by to nebylo překvapení" usměje se.
Vítám se se všemi a pak usedám ke stolu a objednávám si dvojku bílého. Povídání o olympiádě mi začíná na novo. Povídám hodně dlouho, už mi z toho fakt začíná hrabat. Asi v deset hodin se zvedám, že jdu na záchod. Když jdu zpět, zastaví mě Ben který přešel k baru.
"Pojď kočko, dáme si panáčka na to tvoje umístění!" usměje se a tak ho neodmítnu
"Dva. Abych ti ho mohla vrátit" usměju se
"Dobře to beru" řekne a už objednává naše sváteční oblíbené pití-jacka denielse. Sotva to Olča (barmanka) přinese hodíme to do sebe a já objednám druhou rundu.
"Dáme panáka a půjdeme na vzduch. V autě pro tebe něco mám. Ale chci ti to předat v soukromí, jestli ti to nebude vadit" usměju se Ben. V tu chvíli už tam Olča pokládá další panáky a tak je zvednu a odpovím mu "Jasně, že ne".
Ben mi otvírá dveře z hospody a tak vycházím první. Otočím se směrem na parkoviště, jako že půjdeme k autu. Kousek od sebe uvidím Kubu. Otočím se za sebe a už jen vidím zavírající se dveře. Takže tohle bylo to překvapení.
"Ahoj" letím k němu a skáču mu okolo krku
"Ahoj. Dlouho jsme se neviděli co? Nebyl jsem si jistý, jestli mě ráda uvidíš, když mi Ben volal ať dneska dorazím"
"Proč bych neměla?" ptám se
"Nevím, tak mě to napadlo"
"Pojď jdeme dovnitř, ty blázne! Ani nevíš, jak jsem ráda, že tady jsi. Celou dobu beztak myslím jenom na tebe!
V hospodě se společně zdržíme už jenom asi hodinu. Potom se já, Kuba a Ben zbalíme s tím, že jdeme domů. Naši tady ještě zůstavájí se sousedy a známími. Mamce je jasné, jak to mezi námi s Kubou je a myslím, že má radost, že nežiju jenom sportem. Tohle jí přijde bezpečnější, ale já si teda myslím, že je lepší zlomená kost, než zlomené srdce.
Ben si jde ustlat k bráchovi do pokoje. Brácha tady stejně neni a jemu je jasné, že bych chtěla být s Kubou sama a tak nám to dopřává.
Sotva ulehenme do postele začneme se s Kubou líbat-dost vášnivě a o několik minut později už ze sebe strháváme věci. Tu noc to opakujeme několikrát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 3. března 2015 v 20:27 | Reagovat

Moc pěkný! Těším se na další kapitolu :)

2 Allex Allex | E-mail | Web | 3. března 2015 v 20:46 | Reagovat

Moc hezké. Těším se na pokračování! ;) :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama