17.kapitola (Trápení)

6. března 2015 v 14:47 | Sabinee |  Slopestyle
"Andreo?" nechápe mamka, když mě vidí ve dveřích domu
"Nechte mě prosím" řeknu a jdu rovnou do pokoje. Zamknu za sebou dveře pokoje, zapnu si na ntb písničky Loli a utápím se v bolesti. Je to to nejhorší co můžu dělat, ale dělám. Jsem zavřená v pokoji asi tři hodiny, nevnímám to, že na mě ostatní klepou a snaží se na mě mluvit. Nevnímám sms, nevnímám telefony nic. Je mi jedno co si kdo bude myslet. Já to totálně podělala a nevím jak z toho ven a řeším to pláčem. Jednou v životě, konečně jsem zamilovaná a takhle to podělám. Proč jsme se vlastně s Ondrou vyspala? Proč. Nevěděla jsem to před tím, nevím to ani teď a pochybuju, že to budu vůbec kdy vědět. Ale je to vlastně jedno. Už to nic nezmění.


"Andy" slyším za dveřmi o několik hodin později bratra
"Brácha prosím, nechte mě být" řeknu
"Máš tady návštěvu" řekne
"Tak chvíli" řeknu. Nechápu, kdo by tady mohl být. Je mi jasné, že Kuba to nebude, ten je na koncertě a kvůli mě by určitě nezrušil. Každopádně někdo tam je a tak je slušnost mu jít osobně říct, že na návštěvu nemám náladu.
Jdu tedy k zrcadlu, abych se na sebe podívala. Oči, které jsou sice již uplně vyschlé jsou ale oteklé. Vypnu písničky, otřu oči a jdu přímo do koupelny, abych je ještě omyla. Nakonec dojdu dolů do obýváku. Zvednu hlavu a na sedačce tam sedí Ben. Naši tam nejsou. Je tam jenom brácha a Ben.
"Ahoj Andy"
"Ahoj Bene" řeknu a běžím k němu. Tak jeho jsem tady nečekala.
"Co se stalo Andys?" ptá se mě
"Já jsem to všechno totálně podělala. Jsem strašně blbá" řeknu
"Prosim tě, uklidni se. Nic neni tak hrozný jak se zdá" chlácholí mě
"Tohle jo!" bráním se
"Tak se jdi obléct a půjdeme se projít. Jenom ti to prospěje"
"Nikam nechci"
"Nejedu jsem až z Prahy aby si mě odpálkovala. Takže mě poslechni a jdi!"
"Že si to ty!" usměju se
"Teda Bene ty seš asi zázračný. Nevylezla co je doma z pokoje natož z baráku a ještě se usmála" řiká brácha
"Chlapče, musíš to umět s holkama" slyším ještě odpovídat Bene a musim se usmát. V tu chvíli jsem už ale v pokoji a tak si beru mikinu a bundu a jdu zase dolů. Obouvám se, zrovna když z obýváku přichází Ben.
"Takže můžeme jít jo?" usměje se Ben
"Samozdřejmě" usměju se taky a vycházíme. Ben mě nevyslýchá, jenom jdeme a on mě drží okolo ramen a mě to dodává sílu. Jsem ráda, že ho mám. Lepšího kamaráda si nikdo nemůže přát! Chci mu to říct, ale nevim jak a co vlastně říct? Když sama nevim proč jsem to udělala?
"Ty Bene já jsem opravdu hrozně blbá!" řeknu
"Ale nejsi. Nemusíš mi nic řikat, jestli nechceš"
"Já chci ale nevím co mám říct"
"No asi to co se stalo, že nejsi na koncertě na kterým právě teď máš být" řekne
"Protože se se mnou Kuba rozešel, protože něco prasklo!"
"A co prasklo vědět můžu?"
"Jo jinak bych ti nemusela nic řikat. Když sem byla na olympiádě no tak ta ruka.. víš nezlomila jsem si ji cestou ze sprchy, ale když jsem se vyspala s Ondorou, což jak určitě víš je brankář hokejového týmu! Nikdo to ale nevěděl, teda alepsoň jsem si to myslela. No a prostě včera bylo všechno v pohodě, dneska ráno taky. Jenže potom v autě najednou prostě začal být takový divný. No a když jsme se pak dostali do pokoje, tak na mě prostě vyrukoval s tím, jak jsem si zlomila tu ruku jestli před nebo až po sexu a tak.. no prostě to nějak prasklo a já vůbec netuším jak!" řeknu a to už mi stékají slzy. Zastavíme se a Ben mi slzy otře.
"Andy. Mám tě rád, tohle byla blbost co si udělala, ale vlastně si s nim ani před olympiádou nechodila, takže azse nejsi tak blbá. Ovšem, jestli si o něj stála, tak by si to neudělala"
"Miluju tvojí upřímnost a miluju jeho. Nevim důvod proč jsem to udělala, ale já chci jenom jeho. Chápeš to? Já ho mám fakt moc ráda!"
"Ono to všechno dopadne dobře. Neboj se. I když to asi bylo ztížení situace, ale všechno dopadne tak jak má!" usměje se
"Děkuju za to, že tady pro mě kdykoliv si!"
"Od toho jsou přátelé!"

Procházíme se ještě minimálně hodinu, pak už jdeme domů, protože je docela zima. Doma si pustíme s bráchou film, dáme si vínko, ale stejně mám v hlavě akorát Kubu. Proč se to musel dozvědět a od koho hlavně?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama