Weekend ♥

2. března 2015 v 18:42 | Sabinee |  Kecičky a názory :)
Ahojky :))
Tak jsem se konečně dostala k blogu :D Fakt toho bylo moc.. nejprve ta škola, potom ta návštěva. Myslela jsem si, že když tady budou tak budu stíhat, ale ono ne :D Ale bylo to parádní!!!
Ve čtvrtek jsem pro ně musela jet na nádraží, protože naši by to nestíhali. Takže jsem tam jela se ségrou, kterou jsem musela hlídat. To bylo strašný, je děsná brzda a hlavní jí na Hlaváku neztratit a ještě je tam najít, to je mazec :D Věřte mi :D


Když jsme se potkali, tak jsme šli rovno do restaurace. Naši totiž nestíhali jet z práce je vyzvednout a tudíž ani nestihli uvařit :D No mě to nevadilo, já jsem byla ráda, že jsme se šli najíst do restaurace, to se nestává často :D Přišli jsme tam jako docela početná skupinka a s dvěma prckama tam bylo docela veselo. Docela jsem litovala ostatní. Né že bysme byly nějak hlasitý, ale prostě ta naše skupina tam lehce vyčnívala :DD Dlaa jsem si váborného lososa, takže jsem byla nadmíru spokojená :)
Večer jsem pak chtěla někam vytáhnout sestřenku a bratránka, takže jsem přemýšlela kam. Jelikož to byl teprve čtvrtek, tak jsem nechtěla nějak ponocovat a nemohla jsem ani, protože jsem v pátek musela k doktorce. Takže když se ostatní vydali domů, tak jsem je vzala do naší oblíbené čajovny na vodnici. Přidala se k nám i moje sestra (né ten prcek :D ta druhá) z čehož jsem neměla extra radost, ale co no... :D Sestřenka, já i bratranec jsme téměř stejně starý, no oni jsou o půl roku starší no, takže ségra se k nám nehodí :D :D Příští tejden jí bude 15, takže by s náma na vodnici fakt nemusela :D A navíc to znamenalo, že budeme muset brzo domů, protože ona v pátek musela do školy a mamka by jí dlouho ani nenechala.
V pátek jsem vstávala "až" v půl osmé a po tom co jsem připravila snídani návštěvě (která si ještě v klidu spala) jsme se vydala k doktorce.Naštěstí to u ní bylo rychlé, takže jsem zase po desáté byla doma. Nidko od nás tam nebyl, takže dnešní péče byla na mě. Mamka tam ještě připravila večer oběd na dnešek, takže jsme si jenom povídali u kafe. Po obědě jsme se rozhodli jít po nákupech. Protože rodiče vymysleli, že po městě půjdeme společně o víkendu.
Jeli jsme teda na Arkády a potom do Palladia.. sestřenka nakupovala a byla nezastavení, to já jsem si dala chvíli oraz od utrácení :))
Večer jsme teda vyrazili do klubu.. šel s námi i přítel, kterýho oni ani osobně neznali, takže jsem se trochu bála, ale věřila jsem, že to bude v pohodě a bylo :) Nemohli jsme se rozhodnout, kam jít, takže jsme se asi hodinu rozmýšleli! Nakonec jsme vyrazili do Retra a během noci jsme se během noci přesunuli do Nebe a pak jsme courali Václavákem a nakonec dorazili i do Duplexu. Parádní noc. Vrátili jsme se asi v pět ráno.
Horší bylo to probuzení. Museli jsme vstávat v deset, protože nás rodiče vzbudili, že za hodinu jdeme po té Praze. Šli jsme po Václaváku (dlouho jsme tu nebyly!!), Staromáku, podél Vltavy a na Kralův Most.. no znáte to ne? :) Bylo to celkem dobré, ale možná by bylo lépe, kdyby jsme se na to vyspali :D :D
Večer jsme šli k příteli domů a trochu jsme popíjeli a tak, takže to byl krásný večer a navíc jsme se nevraceli domů, takže nás nikdo nebudil a vstávali jsme až asi v půl jedné a letěli rovnou domů na oběd, protože sestřenka s bratránkem zase po obědě odjížděli. No radši už přestanu povídat, ono stejně neni už moc o čem.
Dneska jsem totiž byla jenom ve škole a pak jsem se na chvíli zastavila u přítele v práci. A teď se jdu trohcu učit, protože jsem zjistila, že bych měla začít něco dělat :D :D To druhé pololetí vždycky tak letí :D
Jo ještě jsem slíbila napsat, jak dopadla výzva a tak. Výzva byla super. Ke konci to teda bylo super náročné, ale jao dobré :) Myslím, že i zadek je dobrý... i přítel si to pochvaluje :P :D Jako já nejsem taková, že bych furt někam chodila abych si zpevňovlaa postavu, ale tohle mi přišlo dobré :) Teď přemýšlím, co budu dělat za další výzvu :D Takže já výzvu musím kladně ohodnotit :)
No ale teď už opravdu zmizím, protože toho je do školy zase dost. Zítra zase budu přidávat ) Mějte se krásně ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Anne *Anne | E-mail | Web | 2. března 2015 v 19:10 | Reagovat

No páni,měla si to nabité :-) Vodnice je gud :3 Nejlepší relax ! A děkuji za zhodnocení výzvy,asi jí taky zkusím tedy :D

2 Simix Simix | Web | 2. března 2015 v 20:43 | Reagovat

Ahoj :)
No s menším dítětem je to mazec a zvlášť v Praze :D Bych řekla ... chápu, že jsi nestíhala. ..
V Palládku jsem nebyla už dva roky ...
Já takhle nikdy do pěti nepařila :D
Vlastně nedá se to říct :)
Kolika denní ta výzva byla? A kolik že bylo maximum dřepů? :)
Jinak koukám, že sis to docela užila ... nemyslím tu výzvu .. tu asi taky :DD
Ne... ta ahoj :D

3 Allex Allex | E-mail | Web | 3. března 2015 v 20:21 | Reagovat

Super článek, tak asi SIS návštěvu užila a to je dobře. :) No, mám mladší sestřičku, takže to znám. Všude se s ní tahat... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama